Baş döndürücü renklerin, cesur desenlerin ve göz alıcı aksesuarların hakim olduğu bu sezon, tarzına biraz ışıltı katmaya ne dersin? Moda dünyası her zaman değişken olsa da, bazı aksesuarlar vardır ki, tarzınla seni daima öne çıkarır. Klasik ya da cesur hangi tarzı seçersen seç, bu sezonun hit aksesuarlarıyla istediğin etkiyi elde edebilirsin. Peki, bu sezon hangi aksesuarlar moda olacak? Şimdi, tarzını tamamlayacak olan sezonun moda aksesuarlarını birlikte değerlendirmeye ne dersin!

Küpeler

Küpeler

Küpeler, yüz yapımızı tamamlayan ve  ifademizi güçlendiren aksesuarlardır. Bu sezon küpelerde büyük, renkli ve dikkat çekici modeller öne çıkıyor. Özellikle geometrik şekiller, boncuklar, inciler, taşlar ve metal detaylar küpelerde sıkça görülüyor. Bu tarz küpeleri hem günlük yaşamda hem de özel günlerde kullanabilirsin. Küpe seçimini yaparken, kıyafetinin rengi ve stili ile uyumlu olmasına dikkat etmeni öneririm. 

Kolyeler

Kolyeler

Bu sezon boynumuzu süsleyecek olan kolyelerde uzun, ince ve sade modeller revaçta görünüyor. Özellikle altın ve gümüş renkli zincir kolyeler her kıyafete uyum sağlıyor. Bu kolyeleri tek başına ya da kat kat takabilirsin. Ayrıca küçük ve şık kolye uçları kullanarak  kolyelerine hareket de katabilirsin. 

Bileklikler

Bileklikler

Ellerimizi ve kollarımızı güzelleştiren ve hareketlerimizi canlandıran bilekliklerde bu sezon renkli, boncuklu ve ışıltılı modeller moda oluyor. Özellikle bu sene turkuaz, mercan, sarı ve pembe renkler, bilekliklerde sıkça kullanılıyor. Bu bileklikleri hem tek hem de çoklu olarak takabilirsin. Bileklik seçimini yaparken, cilt tonun ve oje rengin ile uyumlu olmasına dikkat etmeni tavsiye ederim.  

Yüzükler

Yüzükler

Parmaklarımızı süsleyen ve kişiliğimizi yansıtan yüzüklerde bu sezon büyük, gösterişli ve parlak modeller moda oluyor. Özellikle taşlı, sedefli, metalik ve renkli yüzükler her kıyafete kolaylıkla uyum sağlıyor. Bu yüzükleri hem tek hem de çoklu olarak takabilirsin. 

Şapkalar

Şapkalar

Başımızı koruyan ve kıyafetimizi güzelleştiren şapkalarda bu sezon klasik, şık ve rahat modeller öne çıkıyor. Özellikle hasır, pamuklu, yün ve deri şapkalar hem sıcak hem de soğuk havalarda kullanılabilir. Bu şapkaları günlük yaşamda ve özel günlerde rahatlıkla tercih edebilirsin. 

Sezonun hit aksesuarlarıyla ilgili önerilerimi senin için sıraladım. Kombininini tamamlayacak aksesuarlardan birini seçerek, gittiğin ortamlarda dikkatleri üzerine çekebilirsin. Dışarı çıkmadan önce ise Kaave uygulamasında falına bakayım, sen de gideceğin yerde seni bekleyen sürprizleri öğren!

Kaave Android uygulaması için tıkla.

Kaave iOS uygulaması için tıkla.